
Футболистът на италианския Милан Дейвид Бекъм заяви, че е щастлив от факта, че е на резервната скамейка на английския национален отбор.
Вчера в мача със Словакия Бекъм се появи в игра през второто полувреме.
„Всеки иска да започне за Англия, но в крайна сметка всеки иска просто да играе за Англия. Резервите могат да бъдат много полезни. Понякога резервите могат да помогнат за успокояване на играта или за промяна в мача", каза английският национал.
„Когато започвам, значи започвам. Ако не започна като титуляр, тогава съм част от тима", завърши Дейвид Бекъм.
В сряда Англия приема Украйна в мач от група 6 на квалификациите за ЮАР '2010 в зона Европа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ