
Дейвид Бекъм заяви, че най-голямата му мечта е да се изправи срещу бившите си съотборници от Манчестър Юнайтед във финала на Шампионската Лига заедно с настоящия си отбор Милан и да го победи.
"Мечтая с Милан да спечелим Шампионската Лига. Дори да победим Манчестър на финала. С Милан всичко е неповторимо. Но докато не влезеш в отбора няма как да го усетиш. Отбора е невероятен. Особено когато всички са налице и няма контузени."
"Евентуален финал в Шампионската лига между "червените Дяволи" и Барселона? Моите бивши съотборници са по-силни и ще спечелят .






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ