Бекъм: Мечтата ми стана реалност

снимка: guardian.co.uk

Ръководството на Лос Анджелис Галакси официално обяви, че Дейвид Бекъм ще остане в италианския Милан под наем до края на сезона.


Бившият играч на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид трябваше да се върне в САЩ след днешния мач с Аталанта. След близо две седмици преговори, "росонерите" обаче се разбраха с калифорнийския клуб  за оставането на футболиста. Разговорите за цената на футболиста и финансовите му изисквания около договора все още не са завършили.

 

"Признателен съм, че двата тима правят тази моя мечта реалност", каза щастливият Бекъм.