
снимка:
guardian.co.uk
Ръководството на Лос Анджелис Галакси официално обяви, че Дейвид Бекъм ще остане в италианския Милан под наем до края на сезона.
Бившият играч на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид трябваше да се върне в САЩ след днешния мач с Аталанта. След близо две седмици преговори, "росонерите" обаче се разбраха с калифорнийския клуб за оставането на футболиста. Разговорите за цената на футболиста и финансовите му изисквания около договора все още не са завършили.
"Признателен съм, че двата тима правят тази моя мечта реалност", каза щастливият Бекъм.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ