
Новото попълнение на Милан Дейвид Бекъм пристигна в Милано, за да премине през фитнес тест и да се срещне с шефовете на клуба преди да отлети утре за родната Англия, където ще прекара коледните празници.
Бекъм кацна днес на Малпенса точно в 10:12 и противно на очакванията, не бяха много феновете, които посрещнаха звездата. Той се отправи към медицинската клиника, а по-късно ще отиде на Виа Турати, където се намира ръководството на Милан. Там ще го чака вицепрезидентът на отбора Адриано Галиани и други директори в клуба. Черешката на тортата на посещението на Бекъм в Милано ще бъде срещата му с феновете на „Сан Сиро" утре вечер, когато е срещата на „росонерите" с Удинезе.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ