Бекъм гледа Реал Мадрид - Валядолид

снимка: chatsusa.com

Бившият футболист на испанския гранд Реал Мадрид Дейвид Бекъм бе на трибуните на стадион Сантяго Бернабеу снощи и наблюдава успеха на "кралския клуб" с 2:0 над тима на Валядолид.

 

Полузащитникът на Лос Анджелис Галакси, който преди дни бе резерва за Милан в мач от Серия А посети Реал за пръв път от 2007г., когато бе трансфериран в САЩ.

 

Това посещение на английския национал на Бернабеу накара пресата в Испания да шуми и да свързва името на Бекъм със сензационно завръщане в Мадрид, ако Флорентино Перес спечели изборите в Реал през лятото.