
снимка:
chatsusa.com
Бившият футболист на испанския гранд Реал Мадрид Дейвид Бекъм бе на трибуните на стадион Сантяго Бернабеу снощи и наблюдава успеха на "кралския клуб" с 2:0 над тима на Валядолид.
Полузащитникът на Лос Анджелис Галакси, който преди дни бе резерва за Милан в мач от Серия А посети Реал за пръв път от 2007г., когато бе трансфериран в САЩ.
Това посещение на английския национал на Бернабеу накара пресата в Испания да шуми и да свързва името на Бекъм със сензационно завръщане в Мадрид, ако Флорентино Перес спечели изборите в Реал през лятото.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ