
Дейвид Бекъм остана доволен от официалният си дебют за Милан срещу Рома на стадио "Олимпико (2:2).
"Мисля, че беше страхотно. Забавлявах се невероятно много. Не очаквах, че ще започна в мача", заяви Бекъм пред репортерите. „Естествено, все още работя над физическото си състояние, но се чувствам добре, по-добре от колкото очаквах. Целта ми е да играя максимално много мачове и да бъда част от Милан. Чувствам се късметлия", допълни още той.
Бившият капитан на „трите лъва" не изключва възможността да остане в Серия А.
"Сходно е като в другите шампионати. Разбира се, в Италия има повече тактика, но мисля, че се адаптирам добре", заяви Бекъм.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ