Бекъм доволен от дебюта си в Серия А

снимка: БГНЕС

Дейвид Бекъм остана доволен от официалният си дебют за Милан срещу Рома на стадио "Олимпико (2:2).

"Мисля, че беше страхотно. Забавлявах се невероятно много. Не очаквах, че ще започна в мача", заяви Бекъм пред репортерите. „Естествено, все още работя над физическото си състояние, но се чувствам добре, по-добре от колкото очаквах. Целта ми е да играя максимално много мачове и да бъда част от Милан. Чувствам се късметлия", допълни още той.

 

Бившият капитан на „трите лъва" не изключва възможността да остане в Серия А.

 

"Сходно е като в другите шампионати. Разбира се, в Италия има повече тактика, но мисля, че се адаптирам добре", заяви Бекъм.