
Ръководството на Бдин ще протестира срещу отложената среща на лидера Ботев (Вр) с Локомотив (Др). Мачът трябваше да се играе на 17 април, но бе изместен за 13 май заради хранително натравяне на 8 играчи. Според президента на видинския клуб инж. Жоро Василев целта на отлагането е да се възстановят контузените футболисти в Ботев. Протестно изложение е изпратено до президента на БФС Борислав Михайлов, до президента на аматьорската лига Румен Вълков, до кмета на Враца Тотю Младенов и до зоналната комисия във Велико Търново.
"Отлагането на среща с повече от един кръг е нарушение на правилника за третата дивизия. Имаме информация, че във Враца изобщо не са регистрирани инфекциозно болни. Ще сезираме по случая прокуратурата, Министерството на здравеопазването и комисията по феърплей", заяви Василев. Неговият тим изостава с 2 точки от Ботев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ