Баждеков: Благоприятен жребий, можеше и да е по-тежко

снимка: SPORTA.BG

Финансовият директор на Левски Константин Баждеков остана доволен от днешния жребий на Левски за плейофната фаза на Лига Европа, изправила "сините" срещу друг шведски тим - АИК.

 

"Няма леки отбори, но мисля че жребият е благоприятен. Можеше и да е по-тежък съперник. Добре е, че в първия мач сме гости. Дано да се повтори мачът с Калмар", каза шефът на "сините".


„Всеки мач е различен, всеки противник също е различен. Оттук-нататък нашето спортно ръководство трябва да се ориентира, за да бъдем подготвени. Трябва да се представим добре в първия мач."


„Отборът ни израства с всеки мач и дай Боже да продължим във възходяща посока представянето ни в евротурнирите. Сигурен съм, че ако Левски продължава да радва феновете си, те ще отговорят с подкрепата си във всички мачове, които предстоят", добави Баждеков.