Байерн вкара четири в завръщането на Алаба (ВИДЕО)

снимка: fcbayern.t-home.de

Германският шампион Байерн Мюнхен спечели и втората си контрола по време на подготвителния лагер в Близкия изток, след като снощи баварците се наложиха с 4:1 над Ал-Хилал от Саудитска Арабия.

В игра за ФК Холивуд след продължително лечение на контузия се завърна австрийският национал Давид Алаба, който влезе в игра след почивката.

В първата си контрола Байерн победи със същия резултат сборен отбор на катарските звезди.

Данте откри резултата за германците след само девет минути игра, разписвайки се с глава след центриране отдясно.

Само две минути по-късно немският шампион успя и да удвои аванса си. Бастиан Швайнщайгер намери целта с точен изстрел и покачи на 2:0.

Точен за 3:0 бе и полският таран Роберт Левандовски. "Деветката" се разписа с глава след асистенция на Ариен Робен и направи резултата класически.

След час игра и резервата Клаудио Писаро се разписа за 4:0, а Абдулазис Ал Давзари отбеляза единствения гол за Ал-Хилал в заключителните минути на срещата.