
Байерн Мюнхен ще имат рекордна печалба от 350 милиона евро за сезон 2009-2010. Президентът на баварците Карл-Хайнц Румениге беше много доволен от тези данни.
"Все още отчитаме приходите си, но по грубите изчисления, които направихме за първи път успяхме да преминем бариерата от 300 милиона евро. Сметнахме, че приходите на "Алианц Арена" за тази година са около 350 милиона евро. Слава богу, че не сме в криза", каза Румениге.
С тези рекордни приходи Байерн Мюнхен се нарежда сред най-богатите клубове в Европа, като преди германците са само Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ