
Генералният мениджър на Байерн Мюнхен Ули Хьонес иска повече пари за неговия отбор от телевизионните права за излъчване на срещите. Хьонес направи сравнение между сумите, които получават немските клубове с тези в съседните европейски страни.
"Клуб като Барселона получава 130 млн. евро, а ние - 30 млн.", каза мениджърът в интервю за списание "Focus-Money". Той подчерта, че с тази разлика от 100 млн. може да се финансира отбора и да се говори за постоянни победи в Шампионската лига.
"Разбира се, ние пак може да я печелим, но не постоянно", подчерта Хьонес. Немски клуб не е играл на финал в най-престижния европейски турнир от 2001 г., когато Байерн победи Валенсия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ