
Баварският гранд Байерн Мюнхен ще бъде лишен от услугите на капитана си Марк ван Бомел. Холандецът получи контузия в коляното в снощния мач срещу Хофенхайм. Двубоят не излъчи победител, завършвайки 1:1, а Ван Бомел напусна играта през второто полувреме. Веднага след това стана ясно и състоянието на халфа.
„Марк ще бъде извън състава за около месец, защото травмата му не е съвсем лека. Това все още е начална прогноза и аз се надявам тя да е преувеличена. Все пак няма да мога да разчитам на него за мача с Вердер идния кръг", каза след мача наставникът на Байерн Луис Ван Гаал.
Въпреки контузията на Ван Бомел, добрата новина за баварците е очакваното появяване на звездата на тима Франк Рибери след травма.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ