Батков: Много хора ще си отидат със сигурност

Собственикът на Левски адвокат Тодор Батков заплаши с голяма чистка през лятото след загубата с 2:3 от Локомотив Пловдив като гост в мач от 27-ия кръг на "А" група.

Той бе изключително афектиран от начина, по който "сините" пропиляха комфортния си аванс от 2:0 след 18 минути игра и допуснаха пълен обрат през втората част.

"Много хора ще си отидат със сигурност", заяви разочарованият Батков при напускането на стадиона след поражението.

"Сините" пропиляха аванс от 2:0 до 18-ата минута и допуснаха обрат, който ги прати на шесто място в класирането.

"Слаб мач за Левски. Очевидно съставът не е обигран. Много основни единици изневериха. Има още три мача", каза Батков, цитиран от БТА.

"При 2:0 се прибрахме отзад да пазим резултата в 20-ата минута. Такова нещо не съм виждал", допълни той.

Треньорът Ясен Петров също призна, че прибирането в защита е дошло в неподходящ момент - миналата седмица във Вечното дерби "сините" поведоха с 1:0 в началото на втората част и също се дръпнаха в собствената си половина, но тогава тактиката проработи.