Батков: Имахме късмет срещу Берое

Президентът на Левски Тодор Батков изглеждаше облекчен от постигнатия успех с 2:1 при тежката визита на Берое в Стара Загора пред близо 10 000 зрители.

Марсиньо и Базил Де Карвальо се разписаха след почивката, за да обърнат резултата от 0:1 до 2:1 в полза на „сините", които имат 15 точки и делят първото място с шампиона Лудогорец.

Според Батков Левски е имал късмет при гостуването си в Стара Загора, защото е реализирал почти всичките си голови положения.

„Най-важното е, че спечелихме три точки. Второто полувреме беше далеч по-добро от първото, но извадихме късмет. Важното е, че продължаваме без грешка, а и имаме добра програма като цяло", коментира Батков след последния съдийски сигнал на мача под Аязмото.

„Публиката няма как да ни плаши, но отборът е симпатичен, има добри играчи, прекрасни фенове, действа с хъс и няма какво повече да искаме.

Титлата ще се реши между Левски и Лудогорец, каквото зависи от нас, ще го направим. Надявам се само да не станем пак домакински отбор, както беше в последните 2 години.

Трябва да вземем защитник, това е очевидно, защото Везалов имаше контузия, когато игра днес", завърши Батков.