Батков: Честитя на Локо (Сф) премиите от Разград

Собственикът на Левски Тодор Батков беше видимо изнервен след срещата на неговия тим срещу Локомотив (Сф) на стадион „Славия".

Столичното дерби завърши наравно 1:1, като "сините" поведоха с гол на Каравльо в 32-ата минута, но бившият играч на Левски Антонио Павлов изравни в 92-ата минута и така двата тима поделиха точките.

В двубоя имаше много скандални ситуации, сред които и червения картон на Владимир Гаджев в края на първото полувреме. Именно това беше причината Батков да скочи срещу съдийството.

Освен това той честити премиите на възпитаниците на Тони Велков, акто според адвоката те ще получат премии от шампиона на България Лудогорец.

"Скандално съдийство", изригна Батков след срещата. "Честитя на момчетата от Локомотив премиите от Лудогорец", каза още той и отказа да коментира повече.

Левски се намира на 2-а позиция във Виктория ФП, след като загуби първи две точки. "Сините" имат 19 точки, докато Лудогорец е едноличен лидер с 21.