
снимка:
Булфото
Собственикът на Левски Тодор Батков остана много ядосан след загубата с 0:5 от португалския Спортинг (Лисабон). Той изгледа мача между неговия тим "лъвовете" от ложите на стадион „Жозе Алваладе", след което напусна сериозно нервиран мястото си.
Батков не пожела да коментира пред журналистите своето мнение, като отбеляза само, че в петък ще говори. След това, той проведе разговор с финансовия директор Константин Баждеков, веднага след като последния даде своето мнение за двубоя.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ