Барселона заби 3 парчета на Буфон и Старата госпожа (ВИДЕО)

Барселона стартира успешно кампанията в ШЛ, след като разби с 3:0 Ювентус. Каталунците се лутаха 45 минути, но после Меси избухна и даде началото на голеадата във вратата на торинския гранд. Блаугранас си върнаха тъпкано на "Старата госпожа", която ги отстрани на четвъртфиналите в най-комарсиалния турнир миналия сезон.

SPORTA.BG ПРОСЛЕДИ НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО НА ЖИВО - ВИЖТЕ ТУК

През първото полувреме и двата отбора си размениха доста опасни ситуации, но гол така и не падаше. Гостите сякаш имаха по-чисти положения и можеха повече да съжаляват, че не водят.

Когато всички чакаха почивката Меси избухна в свой стил. Бълхата си размени двойно с Луис Суарес и с левачката прониза Буфон с диагонален нисък удар. След подновяването на играта аржентинецът нацели гредата, но после Иван Ракитич отбеляза за 2:0. В 69-ата минута Меси оформи крайния резултат, след като направи смешни бранителите на гостите и с хубав удар опъна мрежата.

С двете си попадения Меси най-после откри сметката си във вратата на Буфон, която досега все не успяваше да разпечата.