Барселона без проблеми и в реванша с Елче (ВИДЕО)

Отборът на Барселона победи без проблеми тима на Елче с 4:0 в мач-реванш за Купата на Краля и по този начин се класира за 1/4 финалите, където го чака шампионът на Испания Атлетико (Мадрид), който в другата 1/8-финална среща направи 2:2 с Реал и изхвърли „белия балет“ от надпреварата.

Барселона излезе без голяма част от звездите си на стадион „Мартинес Валеро“, но това не попречи на момчетата на треньора Луис Енрике да превъзхождат противника си през целия мач.

Първият гол в срещата отбеляза, привлеченият през лятото от Валенсия за 20 милиона евро защитник, Жереми Матийо след прекрасно изпълнение на пряксвободен удар, като това бе неговото дебютно попадение.

През последните пет минути на първата част Барса вкара още два гола чрез Роберто в 40-тата минута и Педро в 45-тата от дузпа.

В последната 90-та минута и Адриано записа името си сред голмайсторите след добре насочен удар с глава и оформи крайното 4:0.