Бандата: Не може да допуснем гол в 90-ата минута

снимка: Sporta.bg/Марио Евстатиев

Капитанът на ЦСКА Иван Бандаловски също потърси обяснение в липсата на късмет за тежката и болезнена загуба с 1:2 във Вечното дерби с Левски, до което се стигна след гол в 90-ата минута на Жоао Силва.

Бандата не пропусна да подчертае, че „червените" са имали достатъчно положения, за да стигнат до победата, но заради многото пропуски са допуснали негативния резултат.

„Изпуснахме много голови положения, липсваше ни този гол", заяви Бандаловски.

„Играхме за победа, но нямахме шанс да вкараме. Късметът не ни покри.

Не може да допуснем да ни вкарат гол в 90-ата минута.

Заради тежкото време нямаше свежест и в двата отбора. Според мен тези мачове трябва да се изиграват по-късно вечерта.

Много трудно приемам загубата от Левски", констатира накрая Бандаловски.

Неговият съотборник Спас Делев демонстрира мъжество и пое вината за драматичното поражение, като също така се извини на колегите си и на феновете.

Влезлият като резерва Мартин Камбуров пък разкритикува Абел Анисе за друго стопроцентово положение, пропуснато от „армейците" през второто полувреме.