Бандата дебютира с червен картон в Белгия

Бившият капитан на ЦСКА и национал на България Иван Бандаловски ще запомни дебюта си в белгийското първенство с червен картон.

Десният защитник, който сега е играч на Уд Хаверле Льовен, получи два бързи жълти картона в рамките на три минути в края на мача, а тимът му загуби 0:1 при гостуването на лидера Стандард (Лиеж).

Единственото попадение в мача падна в 47-ата минута, когато Людовик Бюсенс от състава на Льовен си вкара автогол.

Бандаловски, който започна като титуляр, получи първия жълт картон за фаул срещу Мпоку, а само след още три минути беше отстранен заради грубо влизане в краката на Мужанги Бия.

След поражението в този четвърти кръг "зелено-червените" от Льовен остават с 1 точка на предпоследното 15-о място, посочва БТА.