Балотели засенчи Неймар

Големите звезди на националните отбори на Италия и Бразилия Марио Балотели и Неймар се изправиха един срещу друг по време на контролата между двата тима в Женева.

Приятелската среща предложи много зрелищни моменти на зрителите и приключи при равенство 2:2.

„Селесао" поведе с две скоростни контраатаки през първото полувреме, когато се разписаха Фред и Оскар. След почивката обаче „адзурите" отговориха подобаващо с красиви попадения на Даниеле де Роси и Марио Балотели.

Въпреки че голът на Де Роси беше изпълнение от висша класа, съвсем нормално по-коментираната ситуация бе именно изравнителния гол на Балотели.

Той фалцира топката от над 20 метра пред дъгата на наказателното поле и не остави никакви шансове на бившия си съотборник в Интер Жулио Сезар за 2:2.

С този гол задочният спор между младите суперзвезди на двата състава определено бе спечелен от Супер Марио.

Неймар демонстрира страхотен поглед върху играта и се отчете на практика с две асистенции, като през целия мач се стараеше да предоставя отлични топки за съотборниците си.

Балотели обаче с фамозния си гол сам написа заглавията в пресата за голямата битка на титаните, като малко по-късно можеше и да донесе успеха на „адзурите".