
Днес Интер се изправя срещу Аталанта в първи мач след подновяването на Калчото след новогодишните празници, а треньорът на „нерадзурите" Жозе Моуриньо е обявил, че в състава му отново няма да намери място Марио Балотели.
Португалският специалист мотивира решението си последния начин: „Доволен съм от работата му през изминалата седмица, но най вече от това, че беше честен с мен. Каза ми, че вече не мисли за напускане на клуба, а иска да работи сериозно с мен и да играе футбол. Това беше една много важна крачка, но все пак ми се вижда честно да продължа да разчитам на Креспо, Адриано, Ибрахимович и Обина, които играха срещу Дженоа. Не мога да угодя на всичките си нападатели. Чувствам се зле за Мансино и Куарешма, които се жертват, за да се приспособят към нашия стил на игра." заяви Моуриньо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ