Балъков: Разделихме по едно полувреме

Красимир Балъков сподели, че двубоят Левски - Литекс е бил равностоен, като равенството 2:2 отговаря на показаното от двата отбора, въпреки че Елин Топуказов заяви, че "сините" са имали повече шансове.

"Разделихме си по едно полувреме. Първото беше за Левски. Когато играеш футбол със страх и се притесняваш на терена - не е нормално", каза бронзовият медалист от Мондиал 2014.

"Рано вкарахме гол и Левски хвърли всички сили и през  първото полувреме не можахме да намерим себе си. Второто полувреме контролирахме нещата на терена, макар че  визуално може да е изглеждало, че Левски доминира.

"Не случайно съм пращал Киро (Десподов, автор на  изравнителния втори гол за Литекс) да се лекува в Германия и той сега се отблагодарява. Доволен съм от включването му, но този  млад футболист трябва да го държим здраво на земята. Той все още не е готов да започва титуляр. За нас всеки мач е финал.

Със Славия ни чака много тежък мач у дома, трябва да спечелим задължително трите точки", каза още Балъков.