Балак: Отпадането на Челси е несправедливо

снимка: reuters.com

Германският полузащитник на Челси Михаел Балак заяви, че в снощната среща с Барселона, "сините" са били по-добрият отбор и са заслужавали да продължат напред.

 

"Миналата година загубихме финала след дузпи, а сега победата ни се изплъзна в продължението. Това е печално - за клуба, за треньорите и за феновете. Това, което се случи е невероятно и несправедливо.

 

Не мога да кажа, че недостоен отбор се класира за финала. Но смятам, че именно Челси заслужаваше да продължи напред. Барселона е велик клуб, но тази вечер ние играхме много по-добре от тях", сподели разоарованието си капитанът на германския национален отбор.