
Треньорът на Щутгарт Маркус Бабел не можа да скрие разочарованието си след отпадането на своя отбор от турнира за Купата на УЕФА. Снощи „швабите" загубиха с 1:2 на „Мерцедес Бенц Арина" от носителя на трофея Зенит.
„Тази загуба е много тежка за нас, защото отборът ни игра добре. Контролирахме мача и създадохме няколко добри възможности. Заради липса на концентрация ни вкараха. Трябваше ни малко време, за да се приспособим към играта през втората част, но след смените отново увеличихме натиска и вкарахме изравнителен гол. След това не играхме достатъчно спокойно и залагахме главно на дълги подавания. Ако погледнем и двата мача, равенството беше справедлив резултат. Този път продължи по-разумният отбор." заяви Бабел.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ