Бабангида дебютира при успех на Берое в контрола

снимка: Beroe Online

Берое победи втородивизионния Любимец с 2:1 като гост в контролна среща, предаде БТА.

Янко Вълканов откри резултата за старозагорци след четвърт час игра, след като засече с глава след центриране на Милен Танев.

В 27-ата минута Танев отново центрира в наказателното поле от корнер, Владислав Златинов отклони към непокрития Атанас Чипилов и той отблизо направи 2:0.

Три минути по-късно Николай Павлов отбеляза почетното попадение за домакините след контраатака.

Новото попълнение в състава на Берое Емил Ангелов дебютира след почивката. Той влезе като резерва в 58-ата минута на мястото на Славен Станкович.

В игра за Берое след почти 10-месечно отсъствие се пък завърна капитанът Слави Жеков, който се възстанови след операция на глезена. Той замени в последните 20-ина минута Иван Горанов.