Айнтрахт обърна Фрайбург и продължава да е втори в Бундеслигата

Александър Майер вкара два гола за непобедения през новия сезон Айнтрахт Франкфурт, който стигна до пълен обрат в резултата и успех с 2:1 над Фрайбург в мач от германското първенство по футбол.

Макс Крузе даде аванс на Фрайбург в 50-та минута, след като добави в мрежата на домакините отбит удар на Себастиан Фрайс.

Майер изравни в 68-та минута след центриране на Бастиан Очипка, който подаде от корнер и за втория гол на нападателя.

Той беше точен само шест минути след изравняването и продължи успешната серия на непобедения Айнтрахт в Бундеслигата.

Айнтрахт е втори и изостава само на две точки от лидера Байерн Мюнхен, който е с пълен актив. Успехът за тима от Франкфурт е още по-впечатляващ, като се има предвид, че тимът едва през този сезон се завърна в Бундеслигата.

Фрайбург, за който в 82-та минута на терена се появи бившият нападател на Левски - Гара Дембеле, се намира на 13-о място.