Автобусът на Реал Мадрид нападнат в Севиля

снимка: marca.com

Отборът и спортно-техническият щаб на Реал (Мадрид) изпаднаха в една много шокова ситуация когато пътуваха от летището в Сан Пабло към стадиона на Севиля преди срещата между двата тима снощи на „Рамон Санчес Писхуан". Техният автобус бе целен с камъни, като се стигна и до две дупки по стъклата на превозното средство.

 

За щастие щетите са само материални и всички в щаба на „белия балет" са добре. Малко след тази случка Реал успяха да победят местният отбор с внушителното 2:6, като си върнаха на гневните фенове на домакините. 4 попадения за победителите реализира Кристиано Роналдо.