
снимка:
elpais.com
След загубата от Атлетик Билбао в последния кръг от Примера Дивисион, тимът на Атлетико Мадрид се е концентрирал върху предстоящия си мач за Купата на Краля срещу Барселона утре.
Всички играчи хвърлят големи усилия на тренировките, надявайки се да поднесат изненада на стадион Ноу Камп срещу каталунците. От занятията отсъстват единствено Макси Родригес и гъркът Юркас Сейтаридис. Двамата са имали мускулни проблеми след срещата с Атлетик Билбао.
Последната тренировка на тима преди да отпътува за Барселона ще бъде пред закрити врати.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ