
Атлетико Мадрид са заявили желание да върнат в редиците си аржентинецът Фабрицио Колочини. Играчът беше част от отбора в периода 2002-2003г., след което се присъедини към английския Нюкясъл.
Сега обаче, когато отбора е застрашен от изпадане от Висшата лига е станало ясно, че Колочини отчаяно иска да напусне англичаните. На фона на доброто му представяне, особено в последно време това не би се оказало трудно.
Зад 27-годишния футболист стоят и серия успешни представяния за Депортиво Лакоруня и Виляреал, а когато премина в Атлетико през 2002г. Беше собственост на Милан. Сега обаче от испанския клуб са решили да присъединят футболиста за постоянно.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ