
Отборът на Атлетико Мадрид посъветва своите запалянковци да не пътуват за последния двубой на "дюшекчийте" от Шампионската лига срещу Олимпик в Марсилия на 9 декември. Срещата между двата тима на стадион "Висенте Калдерон", която се игра през миналия месец, бе изпълнена с насилие и конфронтация между гостуващата агитка и местната полиция.
Един фен на френския тим все още е задържан в испански затвор. Това накара Атлетико Мадрид да излезе със съобщение на официалния сайт, като там бяха цитирани думи на президента на тима Енрике Керезо: "Като предпазна мярка, ние съветваме нашите фенове да не ходят в Марсилия, за да се избегнат проблеми или някакви инциденти".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ