Атлетико (Мадрид) освободи Маниш

Португалският полузащитник на Атлетико (Мадрид) Маниш бе официално освободен от клуба този следобед. Договорът на бившия халф на Челси изтичаше в края на сезона, но двете страни са постигнали съгласие той да бъде прекратен още сега.


Тригодишният престой на португалеца на "Висенте Калдерон" бе изпъстрен с множество конфликти с треньорския щаб на клуба, като по времето на мексиканеца Хавиер Агире, Маниш дори бе изпратен под наем в миланския гранд Интер.


При завръщането си след престоя в Италия, Маниш получи нова възможност да покаже качествата си в мадридския тим, но скоро след това отново изпадна в немилост, след като не се появи за един от домакинските мачове на състава.