Атлетико гони физиотерапевт, защото взел фланелката на играч на Реал

снимка: БГНЕС

Атлетико Мадрид изгони физиотерапевта си затова, че е взел фланелката на Икер Касийас след мача между „дюшекчиите" и Реал Мадрид през уикенда.

 

Себастиян Труйолис е изчакал в тунела и въпреки загубата от градските противници в послените секунди, той е излязал на игрището да търси вратаря на „кралския клуб". Касияс бил леко изненадан от молбата, но веднага съблякал екипа си. Президентът на Атлетико Енрике Сересо отрече, че физиотерапевтът е изгонен, но „Марка" твърди, че е бил отстранен от длъжност.

 

Много хора недоволстваха от многото мускулни контузии в клуба и явно чашата е преляла след тази случка. Атлетико вече е назначил един от младите си терапевти да замества Труйолис.