
снимка:
commons.wikimedia.org
Водещи атлети, сред които хърватката Бланка Влашич (на снимката), смятат да бойкотират първото състезание от Златната лига, което ще се проведе на 14 юни в Берлин.
Австрийският мениджър на Влашич - Харалд Едлецбергер, изплю камъчето - организаторите не планират да платят на звездите за участието им. Берлин среща сериозни трудности с бюджета за предстоящото състезание, който възлиза на около 2,7 милиона евро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ