Атлети могат да бойкотират Златната лига

Водещи атлети, сред които хърватката Бланка Влашич (на снимката), смятат да бойкотират първото състезание от Златната лига, което ще се проведе на 14 юни в Берлин.

 

Австрийският мениджър на Влашич - Харалд Едлецбергер, изплю камъчето - организаторите не планират да платят на звездите за участието им. Берлин среща сериозни трудности с бюджета за предстоящото състезание, който възлиза на около 2,7 милиона евро.