Ашли Йънг решен да прекъсне сушата за Вила с трофея в „Карлинг Къп“

галерия:

снимка: telegraph.co.uk

Нападателят на Астън Вила Ашли Йънг е нетърпелив да прекъсне сушата от трофеи за тима още утре на финала за„Карлинг Къп" срещу Манчестър Юнайтед. Вила не е печелил отличие от 14 години насам, а Йънг смята, че е дошло крайно време момчетата на Мартин О'Нийл да вкусят радостта от успеха и да дадат повод за радост на многобройните си фенове.

 

„Вила е клуб с големи възможности, тъжно е, че не сме печелили нищо от доста време насам", заяви футболистът пред The Guardian. "Винаги съм мечтал да играя финал на голям турнир.. Това е моя детска мечта и една от причините, заради която станах футболист".

 

Надеждата на Англия за Световното призна, че наблюдава известен спад в кариерата си напоследък, но вярва, че има силите да покаже най-доброто от себе си до края на сезона на Острова.

 

„Написа се прекалено много за формата и стандарта ми на игра този сезон. Вярно е, че изпитвах известни затруднения, но съм щастлив, че мениджърът Мартин О'Нийл не загуби вярата си в мен и тепърва ще оправдавам неговото доверие".