Ашли Коул: Сколари ще ми липсва

снимка: fansfc.com

Макар и уволнен заради незадоволителни резултати, бившият мениджър на Челси Луиш Фелипе Сколари явно е оставил положителни впечатления в доста от играчите на лондонския клуб. Затова свидетелства и изказване на левия защитник Ашли Коул, който сподели пред Sunday Mirror, че бразилският наставник ще му липсва за в бъдеще.

 

„Сколари наистина ще ми липсва", сподели Коул. „Той е добър човек и всички в отбора го харесаха. За него не всичко се изчерпваше с футбола, той се интересуваше и от нашият живот като човешки същества. В личен план като футболист ми помогна много, давайки ми пълна свобода на играта, което ми позволи да се представям по-добре от всякога. Беше нещо като баща за мен и много от младите играчи. Все още не сме говорили, откакто напусна, но при първа възможност ще му благодаря лично за всичко", завърши английският национал.