
Аржентински футболен фен е починал от инфаркт след като запалянковци на Бока Хуниорс и Индепендиенте се сдърпаха в Кейптаун.
Бара де Ломас от крайната групировка на Бока Хуниорс е издъхнал в болницата. До стълкновенията се е стигнало след като фенове на Индепендиенте се опитали да откраднат транспарант от запалянковци на Бока.
Аржентинските фенове са известни със своята страст и своята вражда между големите клубове. Не случайно там често са забранени гостуващи агитки на отборите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ