Аржентина без Меси се справи с Босна след 2:0

Отборът на Аржентина се справи с тима на Босна и Херцеговина с 2:0 в контролна среща играна в Сейнт Луис, САЩ.

Двата гола за аржентинците отбеляза звездата на Манчестър Сити Серхио Агуеро. Аржентина бе без голямата си звезда Лионел Меси, заради контузията на футболиста

На стадиона в Сейнт Луис имаше много босненци, които имат голяма общност в града.

Местната звезда пък бе Ведад Ибишевич, който е започнал кариерата си именно в Сейнт Луиис . Именно Ибишвеич създаде най-голямата опасност за Босна през първото полувреме.

В края на първата част Серхио Агуеро откри след като се оказа най-съобразителен за добавка. Преди това вратаря Асмир Бегович изби удар от краката на Родриго Паласио.

В 66-та минута пък Агуеро покачи на 2:0 след страхотен гол с удар от въздуха след извеждащо подаване на Макси Родригес.