
Халфът на Евертън Микел Артета сложи край на спекулациите, че може да смени клубната си принадлежност през това лято. Испанецът парафира нов договор с "карамелите", който ще го задържи на "Гудисън Парк" до края на сезон 2014/2015.
"Това лято ме накара да разбера, колко важен съм аз за отбора", заяви Артета, цитиран от официалния сайт на Евертън. "Президентът и мениджърът на клуба искаха аз да остана на 120%, което ме кара да се гордея. Всички виждахме едно и също бляскаво бъдеще за клуба и заради това реших да остана".
"Вярвам в този състав. Имаме много силен тим, от който ще бъде много трудно да бъдат избрани 11-те титуляри във всеки един мач. Тук ще се случи нещо много хубаво и аз искам да бъда част от него", каза още Артета.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ