Артета: Оставам в Евертън

снимка: Wikipedia

Испанската звезда в полузащитата на Евертън Микел Артета заяви, че ще остане лоялен към "карамелите", въпреки огромния интерес към него от страна на английските грандове.

 

"Имам още три години от договора си с Евертън и съм щастлив от начина, по който се развиват нещата в клуба. Евертън показа на няколко пъти, че има пълно доверие в мен и аз съм доволен, че ще мога да им се отплатя по този начин", каза Артета.