
снимка:
Wikipedia
Испанската звезда в полузащитата на Евертън Микел Артета заяви, че ще остане лоялен към "карамелите", въпреки огромния интерес към него от страна на английските грандове.
"Имам още три години от договора си с Евертън и съм щастлив от начина, по който се развиват нещата в клуба. Евертън показа на няколко пъти, че има пълно доверие в мен и аз съм доволен, че ще мога да им се отплатя по този начин", каза Артета.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ