Аршавин в Арсенал до дни, твърди мениджърът му

снимка: arshavin10.com

Мениджърът на Андрей Аршавин заяви, че сделката за преминаването на играча в Арсенал ще бъде факт следващата седмица. Предполага се, че цената, която ще трябва да платят „артилеристите" ще бъде над 15 млн. лири. Това ще е рекорд за лондончани, чийто най-скъп играч до момента е Силвен Вилтор, който им струваше 13 млн. преди девет години.


„Андрей иска да замине за Англия, Арсенал го иска, а Зенит вече приеха, че ще трябва да го продадат. Сега е въпрос само да бъдат уточнени сумите, но всичко изглежда, че това ще стане скоро, може би до няколко дни." заяви мениджърът на играча.