
снимка:
БГНЕС
Руският нападател на Зенит Андрей Аршавин заяви пред германските медии, че иска да играе за Байерн (Мюнхен).
„Не искам повече да играя в Зенит и няма да играя повече за тях. Мечтата ми е да играя в Байерн", каза руският футболист.
Аршавин се радва на интерес от много европейски клубове, включително и грандовете Реал (Мадрид) и Барселона. Дълго време руската звезда водеше преговори с английския Тотнъм, но накрая сделката се провали и Аршавин остана в клуба от Санкт Петербург.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ