Арсенал преговаря с компютърен гигант за спонсорски договор

Лондонският гранд Арсенал е започнал преговори за спонсорски договор с американската компания Apple. Според английското издание The Sunday Mirror, Арсенал ще се опитат да привлекат компанията на своя страна ако не този, то през следващия сезон.

 

Така "топчиите" ще се опитат да увеличат приходите в клуба и да имат повече от един голям спонсор, като лондончани плануват да имат две спонсорски лога на екипите си. За момента обаче, правилата на английската ФА позволяват само един.

 

Евентуално съединяване с Apple ще осигури на лондонския тим много повече приходи.