
снимка:
БГНЕС
Арсенал победи Уест Хям в лондонското дерби от 9-ия кръг на английската Висша лига. Двата отбора направиха динамичен мач.
Най-сериозното положение през първата част бе в 20-та минута, когато след много добър пробив отдясно и изстрел на Тео Уолкът топката се удари в гредата и излезе в аут.
Головете паднаха чак в края на мача. Първо в 75-та минута Жулиен Флобер си отбеляза автогол, а в даденото от съдията продължение влезлият като резерва Адебайор излезе сам срещу вратаря на Уест Хям, преодоля го и на празна врата оформи крайното 2:0.
Арсенал е на четвърта позиция с актив от 19 точки, докато Уест Хям е на 9-о с 12т.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ