
снимка:
БГНЕС
Динамо Киев и Арсенал завършиха 1:1 в мач от група G на Шампионската лига.
Резултатът на стадион в Киев бе открит от домакините с гол от дузпа. В 64-та минута Бакари Саня фаулира в наказателното поле Вукоевич и Исмаел Бангура отбеляза от бялата точка.
Две минути преди края на мача "артилеристите" успяха да се спасят от загубата с гол на Уилям Галас, който засече подаване на Тео Уолкът.
В другата среща от тази група Порто победи Фенербахче с 3:1. Следващите срещи в групата са на 30 септември, когато Арсенал приема Порто, а Динамо Киев гостува на Фенербахче.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ