Арсенал и Уест Хам не се победиха в зрелищно дерби (ВИДЕО)

Арсенал поведе с 2:0 през първото полувреме, но с три гола на Андрю Керъл Уест Хам осъществи пълен обрат в началото на втората част.

Въпреки това „артилеристите“ стигнаха до равенство 3:3, а до края на срещата опитаха да се доберат и до пълния успех, но в крайна сметка лондонското дерби завърши без победител.

Месут Йозил откри резултата в 18-ата минута, а в 35-ата Алексис Санчес увеличи аванса на гостите, като и двете попадения бяха асистирани от Айоби.

В 44-ата и 47-ата Анди Керъл успя да се разпише на два пъти, за да възстанови набързо равенството, като второто му попадение бе особено красиво, защото бе отбелязано със странична ножица.

В 52-ата Керъл оформи хеттрика си – един от най-бързите в историята – но в 70-ата минута Лоран Кошчелни след добро разиграване в наказателното поле.

След днешното дерби Арсенал остана с 59 точки – 10 по-малко от лидера Лестър и 3 по-малко от втория Тотнъм. Уест Хам е с 52 на шеста позиция и все още е в битката за място в Шампионска лига, въпреки че записа трето поредно равенство.

All Goals HD West Ham 3 - 3 Arsenal 09.04.2016by tony-hoksa1