
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е изключително доволен след победата с 3:1 над Челси. Според специалиста този успех в дербито е доказателство, че "топчиите" имат сили да спечелят Висшата лига.
Венгер също така похвали Уолкът, който бе с основен принос за трите точки и показа уважение към тима на Челси, като заяви, че "сините от Лондон" не трябва да бъдат отписвани от борбата за първото място.
"Много пъти не сме показвали най-доброто, на което сме способни във важни срещи, но днес бяхме перфектни и изиграхме по отличен начин дербито," заяви Венгер.
"Мисля, че отбелязването на първия гол бе ключовият момент в мача. Тази победа доказва нашата класа и аз наистина вярвам, че имаме сили да се преборим с конкурентите ни и да спечелим Висшата лига," каза още наставникът на "топчиите".
"Уолкът бе невероятен, това е неговият най-силен мач с фланелката на Арсенал," допълни щастливият мениджър на "артилеристите".
"Не вярвам, че Анчелоти ще бъде освободен от поста си. Той е отличен професионалист и върши добре своята работа. Днешната загуба на Челси не означава нищо. "Сините от Лондон" са все още един от главните претенденти за първото място в първенството," допълни Венгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ