
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви на официалното откриване на Хайбъри Скуеър, че няма да отправя втора оферта за нападателя на Бордо Маруан Шамак. Мнозина очакваха, че идния януарски трансферен прозорец ще бъде моментът, в който мароканецът ще премине при „топчиите".
Футболистът беше поискан от лондончани още през лятото, но от френските шампиони не позволиха той да напусне. Сега неговото желание е да се раздели с Бордо, но оферта от Арсенал вече няма.
Венгер обяви, че има достатъчно нападателна сила и не се нуждае от услугите на Шамак.
„Имаме достатъчно нападатели. Едуардо се завърна, Никлас Бендтнер поднови договора си, това означава, че не се нуждаем от нападатели", беше лаконичен специалистът пред медиите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ