Арсен Венгер: Нямам нужда от нови футболисти

галерия:

снимка: АП

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че "артилеристите" нямат нужда от нови попълнения. Специалистът е на мнение, че в тима има достатъчно класни футболисти и няма смисъл "топчиите" да се развихрят по време на трансферния прозорец.

 

"Според мен не сме пропуснали каквато и да било възможност.  В състава ни има 22-23 футболисти, на които мога да разчитам и не смятам, че имаме нужда от нови състезатели," заяви Венгер пред официалния сайт на Арсенал.

 

"Вермален прави добър прогрес в играта си, а Скилачи също се представя стабилно. Поста на централния защитник е единствената проблематична позиция в състава ни, но аз смятам, че разполагам с достатъчно опции и в тази зона на терена," продължи мениджърът на "топчиите".

 

"Не съм направил никакви трансфери, защото не виждам играч, който може да ни бъде от полза. В момента имаме достатъчен брой класни футболисти и не мисля, че имаме нужда от нови попълнения," завърши Арсен Венгер.