
снимка:
whoateallthepies.tv
Треньорът на Арсенал Арсен Венгер не се притеснява, че феновете ще загубят вяра в тях, след като завършиха наравно в събота вечерта срещу Фулъм (0:0).
Французинът не е обезпокоен от негативните реакции на феновете и е убеден, че играчите му ще покажат на критиците, че грешат.
„Не знам дали феновете са загубили вяра в нас. Това не е моя грижа", каза Венгер
„Мисля, че каквото се иска от мен го правя както трябва, така че ние продължаваме напред и ще показваме колкото се може по-добра игра. Нека след това всички да дават мнение и да ни съдят", завърши треньорът на "артилеристите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ